جئواگزمینر geoexaminer

جئواگزمینر geoexaminer

گنجیاب اگزاماینر ساخت شرکت گلددیتکتورز یونان یکی از قوی ترین و بهترین گنج یاب های ساخت
یونان است که هم به صورت جی پی ار (رادار نفوذ کننده در زمین) و هم به صورت جئوالکتریکال ( بصورت ارسال الکتریسیته در زمین و سنجش میزان مقاومت فلز و حفره در زمین ) و هم به صورت پالس اینداکشن ( فلزیاب معمولی ) کار می کند .

مدل بیسیک آن فقط اصل دستگاه است که به صورت راداری کار می کند و مدل پرو شامل دستگاه بیسیک به علاوه مگنتومتر و فلزیاب و پراب 22 تایی برای جستجو به صورت جئوالکتریکال می باشد .
روش کار در جئو الکتریکال اگزاماینر به صورت انتقال میزانی مشخص از برق از طریق دو پراب فرستنده و دریافت آن از طریق دو پراب گیرنده کار میکند. فلزاتی مانند طلا و نقره و مس بخاطر رسانایی زیاد جریان الکتریسیته را سریعتر از خود عبور می دهند و حفره و تونل و اتاقک بیشترین مقاومت الکتریکی را از خود نشان می دهند و پردازنده دستگاه با سنجش سرعت برگشت الکتریسیته آنها را به سرعت تشخیص می دهد و یافتن آنها به وسیله اگزاماینر آسان تر می سازد.
میزان نفوذ این سیستم در خاک بر مبنای فاصله بین پراب ها ی گیرنده و فرستنده تعریف می شود .
Geo Examiner علاوه بر فلزات ، فضاهای خالی مانند قبر ها و تونل ها را پیدا میکند . مدل پرو شامل یک فلزیاب نیز می باشد که قادر است تا عمق 2 متر فلزات کوچک را پیدا کند و آن ها را تفکیک نیز بنماید .
فلز یاب EXAMINER دارای سیستم تصویربرداری قوی و لحظه ای
برای کار کردن با دستگاه فلزیاب و گنج یاب زمین جئو اگزاماینر (Geo Examiner) نیازی به لپ تاپ ندارید، خود دستگاه دارای یک کامپیوترقابل حمل و جابجایی 9 اینچی با صفحه حسی و لمسی می باشد.
هیچ دکمه، کلید یا تنظیمی ندارد، برای کار کردن با آن از قلم خود دستگاه یا نوک انگشتتان روی LCD TFT استفاده نمایید
با خرید یک دستگاه فلزیاب و گنج یاب جئو اسکنر شما صاحب 3 دستگاه می باشد .
ژئوفیزیک: برای تشخیص ، شناسایی، و تفکیک نموداری و ترسیمی اشیای فلزی از فضا های خالی بکار می رود .
مگنومیتر : یک آنتن شیب پیمای 80 سانتی بسیارحساس که توزیع میدان مغناطیسی زمین را که توسط محفظه های خالی، فلزات آهنی، پی ها و دیواره ها ایجاد میشود را شناسایی می کند.
تشخیص دهنده فلزات : تشخیص و تفکیک فلزات مفید از غیر مفید
علاوه بر فلزیاب اپراتور می تواند از مگنتو متر قدرتمندی که می تواند تا 6 متر خاک را اسکن نماید و فلزات با ارزش و فضاهای خالی را پیدا کند استفاده نماید. کار کردن با
magnetometer بسیار ساده است.
لیست قیمت های اگزاماینر:
اگزاماینر بیسیک : 4000 یورو
اگزاماینر پرو : 6700 یورو
اخیرا موارد متعددی از نمونه های تقلبی تولیدات شرکت imagelocators در ایران مشاهده شده است.در بسیاری از موارد قیمت این محصولات بسیار پایین تر از قیمت شرکت تولید کننده است. نمونه های تقلبی اگزاماینر – ری فایندر – اسپکترا و الیمنیتر ای 120 در ایران تولید و به نام شرکت اصلی به فروش رسیده است.
برای جلوگیری از هر ضرر و زیانی قبل از خرید با شرکت سازنده در آتن تماس بگیرید.

You may also like...