SPECTRA اسپکترا

فلزیاب SPECTRA اسپکترا  

محصول جديد سال 2010- پيشرفته ترين ردیاب در جهان . ترکيب و تلفيق  فرکانس ديجيتال دریافتی براي تفکیک فلزهای با ارزش مانند : طلا، نقره، مس، برنز،آهن، سرب، آلومينيوم، الماس، آب، حفره ها و محفظه هاي خالي و موارد ديگر. 

کاربر ميتواند فرکانس را طوری تنظیم نماید که فرکانس ارسالی و دریافتی محل و اندازه و نوع شی ء مورد نظر را به درستی تشخیص دهد . بالانس اتوماتیک زمین . فلزیاب SPECTRA اسپکترا  بدون نیاز به میله دسته یا موارد دیگر فرکانس مورد نظر را ارسال و دریافت می کند و به اسکن اتوماتیک زمین می پردازد . فلزیاب SPECTRA اسپکترا  بالانس زمین را بصورت اتوماتیک انجام داده و رطوبت و سفتی و سستی زمین و … را در زاویه 360درجه  بررسی کرده  و در مقاديری بین 00 تا 99 را که نشانه مشخصات زمین است را ارائه می نماید .

این ویژگی موقعیت هدف و زمین را به طور دقیق مشخص کرده و مانند فلزیاب های موجود در بازار نیست با ساختاری ثابت زمین را اسکن می کنند و بعضاً کاربران را دچار اشتباه می کنند .

توانایی حداکثری تفکیک و تشخیص اهداف در زمین های سفت ، شوره زارها و زمین های سست و دارای رطوبت و مواد معدنی .

توانایی تفکیک و تجزیه و تحلیل داده های دریافتی توسط دستگاه به میزان 40 میلیون در ثانیه

هر فلز يک فرکانس مولکولي خاص و ويژه برای خود دارد،  فلزیاب های معمولی  اهداف را به درستی نمی توانند تشخیص دهند به  خاطر طوفانهاي مغناطيسي و خورشيدي که بعضاً وجود دارد ولی  فلزیاب SPECTRA اسپکترا ي ما اسکن زمین را به درستی انجام داده و  فرکانس های دریافتی را به درستی تحلیل می کند  ، براي سازگار بیتشر درستگاه با منطقه و هدف ، برنامه ريزيی براي دستگاه انجام گرفته که يک سيگنال دقيق تا 0،1 هرتز بوجود مي آورد. نتيجه اينکه: تنها فلز انتخاب شده تحريک ميشود و هيچ اشتباهي بوجود نمي آيد .

اسکن این دستگاه به مساحت 1600 متر و  عمق 7 متر

گارانتي دستگاه تا 2 سال مي باشد .

ردیاب SPECTRA اسپکترا  از جمله ردیاب های می باشد که بیشتر خریدداران از خرید و نتیجه آن راضی هستند.

اصول کار با این ردیاب طلا به این صورت است که اپراتور ابتدا پایه های فلزی ردیاب را در خاک منطقه مورد نظر فرو می کند  . در نواحی خشک توجه داشته باشید که به پایه های دستگاه مقداری آب اضافه کنید. در این حالت سیستم به صورت اتوماتیک روشن میشود و اپراتور فرکانس فلز مورد نظر را انتخاب میکند و به سیستم اجازه میدهد تا زمین مورد کاووش را کاملا بارور نماید. بعد از چند دقیقه اپراتور دایرهای به دور پراب زمینی به شعاع 3 متر درست میکند و به دقت به حرکات آنتن ها توجه می نماید و نقاطی که هر دو آنتن حالت ضربدر پیدا می کنند را نشانه گذاری می نماید.

مشخصات

نوع عملکرد VLF آنتنی دیجیتالی ، فرستنده و گیرنده عمق کاووش

با گارانتي – آموزش و خدمات پس از فروش 

انواع سيستمهاي تصويري مجهز به مانيتور سرخود و لب تاب جهت بررسي تصاوير اسكن شده با استفاده از تكنولوزي GPR: 

قابليت نمايش تمامي فلزات، فضاهاي خالي، آب و مواد معدني بصورت همزمان 

نمايش عمق دقيق هدف برحسب متر و سانتيمتر 

قابليت نمايش تصوير سه بعدي هدف 

قابليت تفكيك و زوم روي فلز مورد دلخواه 

 نمايش لايه به لايه خاك محل مورد نظر 

قابليت نمايش تصوير اجسام كوچك در عمقهاي بالا بدون محدوديت عمق 

فلزیاب اکسپکترا همراه با هولوگرام تولید کننده و دفترچه راهنما عرضه می شود  

تجهیزات 

کنترل یونیت –آنتنها – جعبه متصل شونده به آنتن – کابل – پراپ زمین – فیلم راهنمای کار گارانتی ۲ سال دفترچه فارسی دارد آموزش رایگان دارد توضیحات مختصر پیشرفته ترین دستگاه تعیین موقعیت دارای دامنه وسیع […]

فلز مورد نظر شما در خطی مستقیم از پراب زمینی و نقطه بدست آمده می باشد که اپراتور در مسیری اس مانند آنتن ها دوباره در ابتدای دیواره ای امواج قفل می کند و به محض حرکت دوباره باز می شوند و برای بار دیگر درست بر روی هدف قفل میکند که اینجا نقطه صفر است.قبل از شروع به کار بهتر است بر روی اهداف از قبل تعیین شده تست و تمرین کنید.

اخیرا  موارد متعددی از  نمونه های تقلبی تولیدات شرکت در ایران مشاهده شده است.در بسیاری از موارد قیمت این محصولات بسیار پایین تر از قیمت شرکت تولید کننده است. نمونه های تقلبی اگزاماینر – ری فایندر – SPECTRA اسپکترا  و الیمنیتر ای 120 در ایران تولید و به نام شرکت اصلی به فروش رسیده است. برای جلوگیری از هر ضرر و زیانی قبل از خرید با شرکت سازنده در آتن تماس بگیرید.


SPECTRA

نام سیستم

SPECTRA

نوع عملکرد

VLF     آنتنی دیجیتالی ، فرستنده و گیرنده

عمق کاووش

       7 متر

شعاع عملکرد

1600متر

تجهیزات

کنترل یونیت –آنتنها – جعبه متصل شونده به آنتن – کابل – پراپ زمین – فیلم راهنمای کار

گارانتی

2 سال

دفترچه فارسی

دارد

آموزش رایگان

دارد

توضیحات مختصر

پيشرفته ترين دستگاه تعيين موقعيت داراي دامنه وسيع در جهان – کاووش طلا، نقره، مس، برنز،آهن، سرب، آلومينيوم، الماس، آب، حفره ها و محفظه هاي خالي – نداشتن کلید روشن و خاموش – روشن شدن اتوماتیک دستگاه بعد از وصل شدن به زمین


You may also like...